XTLINE Ruční naviják | 800 kg / lano 10 m
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: XTLINE
XTLINE Ruční naviják | 800 kg / lano 10 m
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: XTLINE
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Navijáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.65 kg |
| EAN: | 8592021242436 |
| Dodavatel: | XTline |
| Délka ocelového lana: | 10 m |
| Průměr lana: | 4,8 mm |
| Jmenovitá nosnost: | 800 kg |
| Max. nosnost: | 900 kg |
| Hmotnost: | 5,2 kg |
