XTLINE Ruční naviják | 1100 kg / lano 10m
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: XTLINE
XTLINE Ruční naviják | 1100 kg / lano 10m
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: XTLINE
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Navijáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.44 kg |
| EAN: | 8592021242412 |
| Dodavatel: | XTline |
| Délka ocelového lana: | 10 m |
| Průměr lana: | 5,5 mm |
| Jmenovitá nosnost: | 1100 kg |
| Max. nosnost: | 1200 kg |
| Hmotnost: | 6,1 kg |
