XTLINE Držák skla (přísavka) jednoduchý do 50 kg
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: XTLINE
XTLINE Držák skla (přísavka) jednoduchý do 50 kg
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: XTLINE
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stavební přísavky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8592021258963 |
| Dodavatel: | XTline |
| Průměr: | 115 mm |
| Max. nosnost: | 50 kg |
| Typ: | jednoduchý |
| Použití: | sklo, plexi, plech, laminát |
| Materiál: | hliník |
