STAVTOOL Držák skla (přísavka) jednoduchý do 25 kg
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: STAVTOOL
STAVTOOL Držák skla (přísavka) jednoduchý do 25 kg
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: STAVTOOL
Držák je ideální na zvedání oken, opravy karosérie atd.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stavební přísavky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8592021241224 |
| Dodavatel: | XTline |
| Průměr: | 115 mm |
| Max. nosnost: | 25 kg |
| Typ: | jednoduchý |
| Použití: | sklo, plexi, plech, laminát |
| Materiál: | plast |
| Hmotnost: | 0,3 kg |
