SOPPEC Značkovací sprej Soppec Pro Marker, 12M | bílý, 500 ml
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: SOPPEC
SOPPEC Značkovací sprej Soppec Pro Marker, 12M | bílý, 500 ml
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: SOPPEC
Vysoce účinný značkovací sprej s vynikající přilnavostí i na vlhké povrchy, jako je beton, písek, dřevo, tráva a další. Rychleschnoucí složení (cca 10 minut) a výborná krycí schopnost zaručují přesné a trvanlivé značení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Značkovací spreje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 3598300000303 |
| Dodavatel: | XTline |
| Barva: | bílá |
| Objem: | 500 ml |
| Viditelnost značky: | 12 měsíců |
| Pracovní teplota: | -20 °C až +50 °C |
