SOPPEC Značkovací sprej Soppec Track Marker 3M | oranžový 500 ml
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: SOPPEC
SOPPEC Značkovací sprej Soppec Track Marker 3M | oranžový 500 ml
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: SOPPEC
Značkovací sprej je určen k vytváření dočasných značek s trvanlivostí až 3 měsíce. Je ideální pro použití na stavbách, při terénních úpravách a veřejných pracích, kde není vyžadována vysoká odolnost. Je vybaven patentovaným bezpečnostním uzávěrem „TP“, který zvyšuje bezpečnost uživatele a přesnost při aplikaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Značkovací spreje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 3598300014300 |
| Dodavatel: | XTline |
| Objem: | 500 ml |
| Barva: | oranžová |
| Pracovní teplota: | -20°C až +50°C |
| Viditelnost značky: | 3 měsíce |
