XTLINE Vysokotlaká hadice 8 m k XT121701
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: XTLINE
XTLINE Vysokotlaká hadice 8 m k XT121701
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: XTLINE
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k čerpadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8592021257454 |
| Dodavatel: | XTline |
| Délka hadice: | 8 m |
| Vnitřní průměr hadice: | 7 mm |
| Vnější průměr hadice: | 11 mm |
| Závit hadice pro vstup/výstup: | M22 |
