XTLINE Upínací pás | 800 kg, 25x6000 mm
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: XTLINE
XTLINE Upínací pás | 800 kg, 25x6000 mm
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: XTLINE
Snadná manipulace díky ráčně s velkou utahovací silou. Kvalitní materiál i spoje s zvyšuje výdrž a bezpečnost výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Upínací pásy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8592021195404 |
| Dodavatel: | XTline |
| Rozměr: | 25 x 6000 mm |
| Max. nosnost: | 800 kg |
| Pevnost pruhu: | 400 daN (v tahu) / 800 daN (při opásání) |
| Norma: | EN 12195-2:2000 |
