Stojan je vyroben z hliníku s ocelovou základnou, která zaručuje dostatečnou stabilitu při vrtání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| EAN: | 8592021223695 |
| Dodavatel: | XTline |
| Pracovní délka: | 60 mm |
| Výška stojanu: | 500 mm |
| Upínací otvor: | 38 - 43 mm |
| Kompatibilita: | XT106120, XT106130, XT106150 |
| Hmotnost: | 1,6 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
