XTLINE Sada nástrojů k multifunkční brusce HSS 4 díly
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: XTLINE
XTLINE Sada nástrojů k multifunkční brusce HSS 4 díly
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: XTLINE
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro brusky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8592021184798 |
| Dodavatel: | XTline |
| Řezný segment: | 88 mm |
| Zanořovací pilový list: | 20, 34 mm |
| Pevná špachtle: | 30 mm |
| Prodejní obal: | blistr |
