XTLINE Rašple rotační do dřeva 6 dílů
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: XTLINE
XTLINE Rašple rotační do dřeva 6 dílů
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: XTLINE
Rotační rašple se stopkou jsou vhodné do měkkého dřeva, pro upnutí do vrtačky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rotační rašple, brusky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592021240678 |
| Dodavatel: | XTline |
| Upínání: | válcová stopka 6 mm |
| Použití: | broušení/obrábění dřeva a dřevěných materiálů |
| Materiál: | HCS 45 |
| Hmotnost: | 0,18 kg |
