Tělo nůžek je z lehké slitiny hliníku, rukojeť potažená protiskluzovou gumou. Zámeknůžek umožňuje bezpečné přenášení i skladování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednoruční nůžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8592021135240 |
| Dodavatel: | XTline |
| Celková délka (L): | 215 mm |
| Prořez: | 15 mm |
| Ostatní vlastnosti: | tělo (slitina hliníku), rukojeti (PVC) |
| Materiál: | SK5 |
Související produkty
Podobné produkty
Zahradní nůžky, max průměr řezu 15 mm, čepel z nerezové oceli, HRC 48-50, 190 mm | 02-05-6008
Vyprodáno
104 Kč
