XTLINE Mechanická truhlářská tužka s magnetem, pouzdrem a ořezávátkem | 155 mm (blistr)
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tužky a voskovky |
|---|---|
| EAN: | 8592021465880 |
| Dodavatel: | XTline |
| Celková délka (L): | 155 mm |
| Délka tuhy: | 120 mm |
| Průměr tuhy: | 2,8 mm |
| Typ tuhy: | 2B |
| Barva tuhy: | černá |
| Ostatní vlastnosti: | magnetické pouzdro, magnetická hlava, zabudované ořezávátko, klip na opasek, kovový hrot |
| Prodejní obal: | blistr |
