XTLINE Lepicí tavné tyčinky černé | 7x100 mm (1bal/12ks)
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: XTLINE
XTLINE Lepicí tavné tyčinky černé | 7x100 mm (1bal/12ks)
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: XTLINE
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tavné tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8592021242078 |
| Dodavatel: | XTline |
| Průměr: | 7,2 mm |
| Celková délka (L): | 100 mm |
| Barva: | černé |
| Pracovní teplota: | 82-185 °C |
| Materiál: | EVA-etylenovinylacetat |
Související produkty
Aku stříkací pistole Procraft PSE22bb s funkcí ofukování (bez baterie a nabíječky) | PSE22bb
Skladem
960 Kč
