XTLINE Lamelový brusný válec | 120x50 mm zr. 120
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: XTLINE
XTLINE Lamelový brusný válec | 120x50 mm zr. 120
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: XTLINE
Lamelový brusný válec se používá pro broušení kovů nebo dřeva.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Válce na satinační brusku |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8592021243358 |
| Dodavatel: | XTline |
| Průměr: | 120 mm |
| Šířka: | 50 mm |
| Zrnitost: | P120 |
| Použití: | broušení kovů, dřeva |
