XTLINE Kotouč pilový s SK plátky - trapéz | 350x2,5x30 mm, 100 zubů
Neohodnoceno
Značka: XTLINE
Pilový kotouč s trapézovým zubem s SK plátky je doporučován pro příčné řezání tvrdšího dřeva a deskových materiálů. Zářezy chrání kotouč před deformací a přehřátím.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kotouče pilové |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.02 kg |
| EAN: | 8592021061181 |
| Dodavatel: | XTline |
| Průměr: | 350 mm |
| Tloušťka: | 2,5 mm |
| Max. otáčky: | 4300 ot/min |
| Použití: | tvrdé dřevo, překližka, lamino, neželezné kovy, plasty |
| Typ řezu: | čistý / příčný |
| Počet zubů: | 100 |
| Úhel zubu: | 0°-16° |
| Profil zubu: | TCG |
| Zuby: | lze opětovně brousit |
| Norma: | EN 847-1 |
| Součást balení: | redukční kroužky (1x 30-25,4mm; 1x 25,4-20mm; 1x 20-16mm) |
Související produkty
Pilové listy 3 ks, řezání kovu, plastů o tloušťce 2.5-6 mm, rozteč zubů 1.2, T118A | 07-07-3118
Skladem
108 Kč
