XTLINE Kotouč diamantový turbo | 125x1,4x10x22,2 mm
Diamantový řezný kotouč s plným obvodem pro suché i mokré řezání obkladů, dlažby, betonu, kamene, glazury, keramiky a jiných stavebních materiálů. Čistý a rychlý řez bez otřepů pro obkladače, profesionály i náročné kutily.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Diamantové kotouče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8592021166640 |
| Dodavatel: | XTline |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 1,4 mm |
| Max. otáčky: | 12200 ot/min |
| Výška diamantu: | 10 mm |
| Použití: | dlažba, obklady, keramika, kámen, glazura apod. |
| Upínání: | 22,2 mm |
| Hmotnost: | 0,1 kg |
