XTLINE Hydraulický zvedák sloupkový | 3 t
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: XTLINE
XTLINE Hydraulický zvedák sloupkový | 3 t
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: XTLINE
Hydraulický sloupkový zvedák pro široké využití v garáži, dílně atd.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sloupkové zvedáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.54 kg |
| EAN: | 8592021019625 |
| Dodavatel: | XTline |
| Maximální výška zdvihu: | 372 mm |
| Minimální výška zdvihu: | 194 mm |
| Výška zdvihu: | 118 mm |
| Max. nosnost: | 3 t |
| Stavitelná výška: | 60 mm |
| Hmotnost: | 3,3 kg |
