Svářečka 200A, 7.7kVA - HTP813200
Neohodnoceno
Značka: Hoteche
230V, 50Hz, max. výkon: 7,7KVA, max. voltáž bez zátěže: 65V, 10-200A, elektroda: 1,0-4,0mm.
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
Kód: AH_HTP813200
Neohodnoceno
Značka: Hoteche
Svářecí invertor s napětím 230 V je určen pro domácí i profesionální použití v dílně, garáži i ve venkovním prostředí. Nízká hmotnost zaručuje snadnou manipulaci a díky látkovému popruhu nebude přenášení žádný problém.
Možnost plynulého nastavování proudu 10 - 200 A. Součástí balení je svářecí kukla a drátěný kartáč s kladívkem.
Technická data:
  • Napájecí napětí: 220 - 240V, 50/60 Hz.
  • Maximální příkon: 7,7 kVA.
  • Proudový rozsah: 10 - 200 A.
  • Použitelné elektrody: 1 - 4 mm.