SOPPEC Značkovací sprej Soppec Ideal 360°, 12M | žlutý, 500 ml
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: SOPPEC
SOPPEC Značkovací sprej Soppec Ideal 360°, 12M | žlutý, 500 ml
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: SOPPEC
Francouzský značkovací sprej s 360° ventilem pro značení ve vertikální i horizontální poloze. Produkt je vhodný pro aplikaci na různé druhy povrchů a materiálů. Je skvělou pomůckou pro geodety, stavbaře, technickou správu komunikací, vytyčování staveb, označování výkopů, skrývek, skládek, frézování, oprav povrchu vozovek apod. Jedná se o fluorescentní značkovací barvu s vysokou jasností. Teplotní rozsah použití se pohybuje od -20°C do +50°C. Viditelnost značky až 6 měsíců v závislosti na podmínkách prostředí. Výrobek neškodí životnímu prostředí, barva neobsahuje (toulen, xylen).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Značkovací spreje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 3598300012986 |
| Dodavatel: | XTline |
| Barva: | žlutá |
| Objem: | 500 ml |
| Viditelnost značky: | 12 měsíců |
| Doba schnutí: | 5 min. |
| Použití: | beton, asfalt, tráva, štěrk, písek, kámen, dřevo |
| Pracovní teplota: | -20 až 50 °C |
