PROSPERPLAST Vozík zahradní LOAD & GO | 55 l
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: PROSPERPLAST
PROSPERPLAST Vozík zahradní LOAD & GO | 55 l
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: PROSPERPLAST
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.84 kg |
| EAN: | 5905197089928 |
| Dodavatel: | XTline |
| Objem: | 55 l |
| Barva: | černá |
| Rozměr produktu: | 500x610x840 mm |
| Materiál: | plast |
| Hmotnost: | 1,8 kg |
