Pila kotoučová AKU FESTA SHARE20V 165mm/d 16mm (bez baterie a nabíječky)
Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
Kód: LV_28035
Neohodnoceno
  • pila kotoučová AKU - kotouč max 165mm
  • konstrukce pily navržena pro široké spektrum použití v různých profesích
  • otáčky 0 - 3650 min -1, hřídel 16 mm, hmotnost bez baterie 2.7 kg
  • FESTA SHARE 20 V - AKU bruska je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-ion batarie 2.0 Ah a 4.0 Ah ve všech strojích takto označených
  • dodáváno bez baterie a nabíječky, lze objednat baterie 2.0 Ah - 28080, baterie 4.0 Ah - 28081, nabíječka 2.4 A - 28085, nabíječka 4.0 A - 28086