Kotouč pilový | 600x3,5x30/56 zubů
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: OSTATNÍ
Kotouč pilový | 600x3,5x30/56 zubů
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: OSTATNÍ
Pilové kotouče pro řezání palivového dřeva a hrubé řezy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kotouče pilové |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.28 kg |
| EAN: | 8592021137657 |
| Dodavatel: | XTline |
| Průměr: | 600 mm |
| Tloušťka: | 3,5 mm |
| Max. otáčky: | 2500 ot/min |
| Použití: | měkké, středně tvrdé dřevo, dřevotříska |
| Typ řezu: | středně čistý / podélný |
| Počet zubů: | 56 |
| Zuby: | lze opětovně brousit |
Související produkty
Pilové listy 3 ks, řezání kovu, plastů o tloušťce 2.5-6 mm, rozteč zubů 1.2, T118A | 07-07-3118
Skladem
108 Kč
