Kleště na hadicové spony 250 mm - 8551250AF
Neohodnoceno
Značka: KNIPEX
Otočné, univerzální hroty pro bezpečné uchopení sponek v každé poloze. Extrémně dobrý pákový převod lze snadno a rychle otevřít pomocí sponek s malým vynaložením síly. štíhlá hlava, malá šířka hlavy, otočné hroty, ideální nářadí pro stísněné prostory. Lze použít pro standardní, úsporné a drátěné sponky a kroužky s pružícími pásy do jmenovité velikosti 70 mm. Maximální rozevření až 80 mm- více než 40 mm upínací délky. Chromvanadová elektroocel, kovaná, kalená v oleji. Zajišťovací západka umožňuje snadnou a bezpečnou práci při napnuté sponě bez vynaložení síly. Jednoruční odblokování.
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
Kód: AH_8551250AF
Neohodnoceno
Značka: KNIPEX
  • Otočné, univerzální hroty pro bezpečné uchopení sponek v každé poloze
  • Extrémně dobrý pákový převod lze snadno a rychle otevřít pomocí sponek s malým vynaložením síly
  • štíhlá hlava, malá šířka hlavy, otočné hroty, ideální nářadí pro stísněné prostory
  • Lze použít pro standardní, úsporné a drátěné sponky a kroužky s pružícími pásy do jmenovité velikosti 70 mm
  • Maximální rozevření až 80 mm- více než 40 mm upínací délky
  • Chromvanadová elektroocel, kovaná, kalená v oleji
  • Zajišťovací západka umožňuje snadnou a bezpečnou práci při napnuté sponě bez vynaložení síly
  • Jednoruční odblokování
  • Rozměry trojhran: 7 - 8 / 9 - 10 / 11 - 12 mm
  • Nastavitelných pozic: 19
  • Délka: 250 mm