Kartáč leštící na obuv
Leštící kartáč na obuv z bukového dřeva pro čištění a leštění bot.
Leštící kartáč na obuv z bukového dřeva pro čištění a leštění bot.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky k obuvi |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8590786222809 |
| Dodavatel: | Canis |
| Materiálové složení: | bukové dřevo, syntetické štětiny |
| Váha: | 62 g |
| Rozměr: | 13,5 × 4 × 3,5 cm |
| Bezpečnostní informace: | Výrobek musí být používán za účelem, za |
