HONITON Sada očkových zahnutých klíčů 5 dílů | plastové plato A
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: HONITON
HONITON Sada očkových zahnutých klíčů 5 dílů | plastové plato A
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: HONITON
Sada na plastovém platu k uložení do montážního vozíku PA4007, HA104.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady klíčů |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.93 kg |
| EAN: | 8592021199402 |
| Dodavatel: | XTline |
| Velikost: | 10x12, 11x13, 14x16, 17x19, 20x22 mm |
| Materiál: | CrV 6140 |
| Norma: | DIN 838 |
| Rozměr plata: | 390x135 mm |
