HONITON Hlavice zástrčná IMBUS 3/8" | 3 mm
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: HONITON
HONITON Hlavice zástrčná IMBUS 3/8" | 3 mm
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: HONITON
Šestihranná hlavice HONITON z vysoce kvalitní chrom-vanadiové oceli pro dlouhou životnost. Firma HONITON se na výrobu hlavic a klíčů specializuje již téměř 30 let, dbá na kvalitu a kontrolu každého výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavice zástrčná IMBUS 3/8" |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8592021186075 |
| Dodavatel: | XTline |
| Velikost: | 3 mm |
| Celková délka (L): | L 48 mm |
| Upínání: | 3/8" |
| Materiál: | Crv 50BV30 |
| Norma: | DIN3124 |
