HONITON Hlavice s pružinkou | 3/8" na bity 5/16"
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: HONITON
HONITON Hlavice s pružinkou | 3/8" na bity 5/16"
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: HONITON
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavice s pružinkou |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8592021073160 |
| Dodavatel: | XTline |
| Upínací čtyřhran: | 3/8" |
| Upínání na bity: | 5/16" (HEX) |
| Celková délka (L): | 29 mm |
| Materiál: | 40CrV |
| Norma: | DIN 3126 |
