GK TOOLS Klíč oboustranný | 16x17 mm
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: GK TOOLS
GK TOOLS Klíč oboustranný | 16x17 mm
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: GK TOOLS
Oboustranný maticový klíč s černěným povrchem. Profilované tělo, otevřené ploché čelisti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Černé klíče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8592021170432 |
| Dodavatel: | XTline |
| Velikost: | 16x17 mm |
| Celková délka (L): | L 150 mm |
| Materiál: | CrV3 |
| Norma: | DIN 895 |
