Cívka pro indukční ohřev, rovná, 38 mm - B2169-2-38
Neohodnoceno
Značka: BGS
Vnitřní průměr 38 mm, délka 230 mm, průměr drátu 4 mm.
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
Kód: AH_B2169-2-38
Neohodnoceno
Značka: BGS
Rovná nasazovací cívka pro indukční ohřev.
Cívka má celkovou délku 230 mm a vnitřní průměr 38 mm.
Průměr drátu 4 mm.