Cívka pro indukční ohřev, boční, 32 mm - B2169-1-32
Neohodnoceno
Značka: BGS
Vnitřní průměr 32 mm, délka 220 mm, průměr drátu 4 mm.
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
Kód: AH_B2169-1-32
Neohodnoceno
Značka: BGS
Boční nasazovací cívka pro indukční ohřev.
Cívka má celkovou délku 220 mm a vnitřní průměr 32 mm.
Průměr drátu 4 mm.